Bambus
Polish English German Russian

Bambus

Bambus jest to rodzaj trawy wodnej o twardniejących łodygach. Występuje w wielu różnych klimatach - od dżungli po zbocza gór - głównie jednak uprawiany jest w klimacie monsunowym. Wyrasta zarówno w postaci małych krzewów, jak i gigantycznych 40 metrowych drzew. Jest on powszechnie używany na świecie jako podstawowy surowiec produkcyjny, z którego wykonywane są przede wszystkim maty bambusowe oraz narzędzia kuchenne, instrumenty muzyczne, meble.

Architekci wnętrz na całym świecie wykorzystują go powszechnie w swoich projektach. Jest wykorzystywany zarówno jako podstawowy surowiec do wykańczania wnętrz. Pozwala on ożywić i dodać urody wnętrzom domów, biur, czy mieszkań.

Dzięki zastosowaniu mat bambusowych uzyskaliśmy wspaniały efekt wizualny w produkowanych przez nas płytach meblowych.

UNITEK produkuje na bazie płyt MDF elementy (płyty) bambusowe wykorzystywane w: szafach, łóżkach, komódkach, frontach kuchennych, jak również jako wypełnienia frontów szaf przesuwnych i elementów zabudowy wnętrz.

Kolor odbarwienia bambusa może różnić się od tych pokazanych w wzornikach elektronicznych, a także może być różna od siebie.

Kontakt

UNBLECO

Paweł Parzybut

Sklep firmowy

ul. Kostromska 39A/B

97-300

Piotrków Trybunalski

Tel. 44 646 90 04

Tel. 511-551-211

Tel. 696-313-466

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.