Szafy
Polish English German Russian

Szafy

Każdy stawia sobie wymagania wobec mebli, wszelkiego rodzaju szafy wolnostojące, czy zabudowane muszą spełnić kilka niezbędnych warunków aby w pełni spełniały swoje zadania. Oto kilka z nich:

  • wielkość – każdy mebel musi być dostosowany zarówno do potrzeb użytkownika, jak i do warunków pomieszczenia w którym będzie się znajdował. Musimy określić jaki typ rzeczy będzie w niej przechowywana, czy znajdą się w niej w niewymiarowe przedmioty, czy potrzebujemy szafy mieszczącej wieszaki, czy wystarczą nam tylko półki. To wszystko należ później porównać do przestrzeni jaką dysponujemy by nie zepsuć ergonomii pomieszczenia.

  • Materiały użyte do wykonania szafy – nie tylko kolor ma tutaj znaczenie, ale również okleina, materiał z którego wykonano wnętrze, sposób wykonania drzwi i wiele innych, wpływa w największej mierze na koszt wykonania mebla.

  • Sposób zamykania – każdy ma swoje zalety, drzwi otwierane wahadłowo oszczędzają miejsce w szafie, natomiast zabierają przestrzeń przed nią i często utrudniają dostęp. Drzwi przesuwne to idealne rozwiązanie gdy chcemy łatwego dostępu do środka, nie mamy zbyt wiele miejsce przed frontem szafy, lub gdy wolimy takie rozwiązanie ze względów estetycznych.

  • Wyposażenie – czy potrzebujemy tylko półki, a może chcemy część przeznaczoną na wieszanie ? Wygodne kosze, lub pantograf ułatwiający dostęp do zawartości szafy, a może lustro ?

Powyższe elementy sprawiają, że praktycznie nie możliwym jest kupienie gotowej szafy spełniającej wszystkie nasze potrzeby. Nasza firma wychodząc na przeciw temu problemowi oferuje szafy „szyte na miarę” przyszłego użytkownika, oraz pomieszczenia. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, lub osobiście w naszej siedzibie. Pomożemy Ci zaprojektować każdy rodzaj szafy, dobierając do niego materiały i akcesoria. Zdziwisz się jak szybko zamontujemy ją w twoim domu.

Kontakt

UNBLECO

Paweł Parzybut

Sklep firmowy

ul. Kostromska 39A/B

97-300

Piotrków Trybunalski

Tel. 44 646 90 04

Tel. 511-551-211

Tel. 696-313-466

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.