Drzwi przesuwne
Polish English German Russian

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne to jeden z najpopularniejszych sposobów zamykania i otwierania szaf, wnęk, przejść. Ich zaletą jest wygoda użytkowania, nowoczesne wzornictwo, oraz szeroka paleta wzorów i wypełnień.

W ogromnej ilości firm istniejących na rynku takich jak Komandor, Indeco, Laguna, Raumplus i innych, okucia na których pracujemy wyróżniają się m.in. pięcioletnią gwarancją na system, oraz ciekawym wzornictwem odbiegającym od konkurencji

Profile na których pracujemy występują w czterech typach: profil otwarty (tradycyjny), zamknięty (do drzwi przejściowych), eco, oraz profil otwarty szeroki.

Wypełnienie naszych drzwi to przede wszystkim płyta wiórowa laminowana grubości 10 mm, a także: bambusy, rattany, szkło lacobel, metalac, szkło lacomat, lustra, grafika.

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla klientów detalicznych, jak i odbiorców hurtowych, firm produkujących meble, oraz stolarzy.

Kontakt

UNBLECO

Paweł Parzybut

Sklep firmowy

ul. Kostromska 39A/B

97-300

Piotrków Trybunalski

Tel. 44 646 90 04

Tel. 511-551-211

Tel. 696-313-466

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.